WTC Mijnsprinters Galmaarden

Clubdag op zondag 23 juni

Zoals voorgesteld op onze ledenvergadering, gaat onze clubdag door op zondag 23 juni 2019. Dit jaar rijden we richting het Sven Nys Cycling Center in Baal.

Praktische info:

We starten in 2 groepen aan Café Paulana:

Groep 1 vertrekt om 7u30 richting Baal. Dit wordt een tocht van ongeveer 85 km aan C tempo over hoofdzakelijk vlak parcours.
Groep 2 vertrekt om 8u00 en volgt hetzelfde parcours, de vooropgestelde snelheid is GEMATIGD B tempo (26 km/uur).
Alle groepen komen aan rond de middag en proberen samen te eten. Er is mogelijkheid om ter plaatse een maaltijd te nuttigen (individueel ter plaatse te betalen), je kan natuurlijk ook je eigen lunchpakket meebrengen. Wie pasta of koude schotel of andere wil nuttigen, meldt dit ten laatste woensdagavond 19 juni aan bestuur@mijnsprinters.com

Na het middagmaal bieden we de mogelijkheid om terug te keren met de trein (onafhankelijk van in welke groep je gestart bent): zij rijden door naar het station van Aarschot waar ze met de IC trein (13u36) naar Denderleeuw (15u06) sporen. Van Denderleeuw wordt er dan hoofdzakelijk via het Denderpad terug naar Galmaarden gefietst. De anderen fietsen langs de zuidkant van Brussel terug naar Galmaarden, de afstand zal ongeveer 85 km bedragen, tempo: GEMATIGD B tempo! Aankomst Galmaarden rond de klok van 16.00-16.30.

De GPX-bestanden zullen later doorgestuurd worden.

Onze sponsor “OKKAZ Center” levert een kleine bestelwagen voor het vervoer van bevoorrading (drank, repen, gelletjes, wafels, Isotonic, water, magnesium enz.), eventuele lunchpakketten, reserve materiaal (wielen), pechverhelping, EHBO…

De bevoorrading zal zowel in de heen als de terugrit gebeuren na ongeveer 45 km. De bestelwagen zal bij vertrek van de eerste groep aanwezig zijn zodat de deelnemers hun persoonlijke spullen kunnen afgeven, maar zal niet fungeren als volgauto maar wel inzetbaar zijn bij pech (defect wiel, ketting of andere……).